Джакузи

Джакузі – це гідромасажна ванна, за допомогою якої можна зняти втому, покращити загальне самопочуття, підвищити життєвий тонус та отримати багато приємних відчуттів. Прийняття такої ванни можна порівняти з заглибленням у цілющі термальні джерела.

Вплив джакузі на тіло величезний – за його допомогою знижуються больові відчуття, зміцнюються тканини, відновлюється пружність та еластичність шкіри. Гідромасажна ванна зарекомендувала себе як ефективний засіб боротьби з целюлітом. Аеромасаж, який здійснюється за допомогою маленьких бульбашок повітря, дає можливість позбавитись набридлої “апельсинової корки”. Одразу з первих процедур водного масажу Ви відчуєте як зменшиться важкість у ногах, зникне втома та напруга у тілі. За допомогою гідромасажних процедур поліпшується кровообіг, активізується робота серця, підвищується загальний тонус.

Джакузі допомагає подолати безсоння та стрес. У цьому випадку найбільший ефект буде досягнутий, якщо температура води буде однаковою з температурою тіла. При венозній недостатності гідромасажна ванна є чудовим лікувальним та профілактичним засобом. Якщо Вас турбує варикозне розширення вен, ви постраждали від м’язових розривів або переломів – джакузі має позитивний вплив на весь організм.

Пропонуємо Вам відвідати Мис Доброї Надії та відчути на собі всі цілющі властивості джакузі!